Відзначення Дня Соборності 22 січня не оминуло і мешканців гуртожитку

Відзначення Дня Соборності 22 січня не оминуло і мешканців гуртожитку. Спільно з вихователем вони організували захід єдності та дружби. Послання молоді: нехай кожний з нас, збереже силу духу, бадьорість та оптимізм, а у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє нашої країни!
Велична і свята, моя ти Україно,
Лиш тобі, карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить!
З Днем Соборності, держава!