Година пам’яті. Бій під Крутами…

Щорічно в Україні вшановують річницю бою під станцією Крути. На початку минулого століття, 29 січня 1918 року, сотні українських студентів зупинили наступ кількатисячного підрозділу більшовиків, який прямував на Київ.
У цей день учнівська спільнота закладу освіти долучилася до вшанування пам’яті молодиків, які загинули більше 100 років тому. Першокурсники групи 3 спільно з класним керівником Гребенюк Анжелікою Андріївною та майстром виробничого навчання Багіровою Русланою Вадимівною для своїх однолітків підготували та провели інформаційну годину, протягом якої розкрили хронологію тих знакових для історії незалежної України подій. Лунали поетичні рядки, що прославляли пам’ять безстрашних юнаків-захисників, переглянуто уривки з художньої кінострічки про бій під Крутами. Хвилиною мовчання спом’янули тих, хто віддав своє молоде життя за незалежну та вільну Україну.
Також всі присутні здобувачі освіти долучилися до тематичного хакатону та перевірили свої знання з історії.
Мужність та безстрашність тих юнаків живе в пам’яті молодого покоління.