Відбулася робоча онлайн зустріч провідних педагогів ДНЗ “МВПУПІТ” поліграфічного напрямку з представниками роботодавців поліграфічної галузі за участю методиста НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.
Метою зустрічі було обговорення процесу упровадження елементів дуальної форми здобуття освіти у 2023-2024 н.р., першого досвіду застосування елементів ДФЗО, взаємодія між усіма суб’єктами процесу, забезпечення якості підготовки робітничих кадрів, взаєморозуміння стосовно чинних вимог та процедур.
Подібні зустрічі мають на меті виробити спільний алгоритм дій закладу освіту та підприємства з метою підготовки нових фахівців галузі.
