Щорічно 27 січня у світі відзначають день пам’яті жертв Голокосту

Щорічно 27 січня у світі відзначають день пам’яті жертв Голокосту. «Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами». Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років, та призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистській Німеччині.
Сьогодні в усіх навчальних групах закладу освіти в аудиторіях та онлайн-конференціях були проведені інформаційні години вшанування пам’яті жертв Голокосту. Здобувачі освіти ще раз занурилися у сумну статистику загибелі мільйонів звичайних людей, представників єврейського народу, ще раз зачитали спогади неймовірних знущань та жорстоких вбивств у фашистських катівнях, ще раз пригадали жахливу історію Бабиного Яру, переглянули та обговорили фільм «Список Шиндлера».
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до міжнародного товариства і виражаємо співчуття та обурення тим втратам, які зазнало людство. І нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…