Відбулось засідання методичної комісії “Друкарське виробництво”

24.11.2025р. – відбулось засідання методичної комісії “Друкарське виробництво” у складі майстрів виробничого навчання і викладачів спецдисциплін, і запрошеної – заступника директора з НР Нудьги Віти Олександрівни.

На засіданні обговорювались питання:

  • співпраця з роботодавцями – продовження впровадження дуальної форми навчання, що передбачає поєднання навчання з роботою на підприємствах;
  • проведення уроків виробничого навчання в умовах підприємства: обговорення плану виробничого навчання і його адаптація до сучасних умов виробництва;
  • аналіз акредитації ОПП “Дукарське виробництво”.

Віта Олександрівна довела до відому членів комісії про шляхи реалізації створення у майбутьому кваліфікаційних центрів з залученням провідних підприємств галузі з навчальним закладом, перспективами отримання часткової кваліфікації нашими здобувачами освіти.

Методичне засідання ” Методичні посиденьки” пройшло у теплій, дружній обстановці. Всі члени комісії мали можливість обговорити актуальні питання, внести свої пропозиції з різних питань.

До зустрічі на наступному засіданні.