Від майстерні до STEАM-інновації

На майданчику Освітньої Траєкторії м. Дніпро викладачі МВПУПІТ представили реалізовані у минулому навчальному році STEM-проєкти. Нашими слухачами були директори шкіл, гімназій та ліцеїв.

Цей захід проведено у межах міського проєкту “Від майстерні до STEАM-інновацій”, а його мета – співпраця в майбутньому загальноосвітніх закладів та закладів професійної освіти у реалізації STEAM-освіти та вихованні молодого покоління науковців і винахідників.

Навчальний заклад продемонстрував наявний потенціал до інновацій, здатність виявляти і розвивати учнівську креативність, готовність до широкої співпраці.