У МВПУПІТ відбувся захід, приурочений до Дня пам’яті жертв Голодомору

У МВПУПІТ відбувся захід, приурочений до Дня пам’яті жертв Голодомору

під символічною назвою «Запали свічку». Учасники схилили голови в скорботі та згадали мільйони невинних українців, життя яких забрав геноцид 1932–1933 років.

Під час заходу студенти та педагоги вшанували пам’ять хвилиною мовчання, переглянули тематичні матеріали та долучилися до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті». Символ свічки став знаком світлої пам’яті про загиблих та нашої спільної відповідальності — не забувати трагедію, яка торкнулася кожної української родини. Свічка пам’яті – це не лише символ скорботи за невинно вбитими людьми, сьогодні – це символ надії, символ життя української нації.

Захід мав на меті збереження історичної пам’яті, виховання у молоді поваги до минулого та усвідомлення важливості єдності й державності України.