З метою формування у мешканців гуртожитку навичок дбайливого ставлення до побуту та культури проживання, було проведено традиційний конкурс “На кращу кімнату”. Усі учасники старанно готували свої оселі. Старостат гуртожитку звернув увагу на недоліки і зауваження до усіх проживаючих в гуртожитку. Керманичі, Олексієнко Валя, група #3 та замісник старости Охріменко Даша, група #4, представили світлини і поділилися фото найохайніших кімнат. Дійшли висновків, що призових місць не оголошувати, оскільки всі наші вихованці старалися і на одному рівні приділяли увагу своєму житлу. Організували дружнє спілкування за чашкою чаю, дякуючі нашій профспілковій команді, де поділилися досвідом в утриманні кімнат.Гуртожитська родина домовилася і надалі підтримувати належний порядок, обмінюватися ідеями з облаштування кімнат і ділитися новими успіхами. Дякуємо старостам кімнат за контроль чергування і своєчасне прибирання своїх кімнат. Попереду канікули та відпочинок. А з вересня охайні гуртожитські оселі чекатимуть на своїх мешканців.
