Олімпійський день у ДНЗ МВПУПІТ

У рамках Всеукраїнського олімпійського дня в закладі освіти відбулася дружня зустріч з волейболу між командами 1-х курсів – 2-ї та 6-ї груп.У напруженій та динамічній грі з рахунком 1:2 перемогу здобула команда Операторів !

Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам за яскраву гру, за можливість спробувати свої сили) Уже наступного тижня – матч-реванш! Готуємось до нових емоцій і боротьби на майданчику!