З метою мотивації студентської молоді до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом у ДНЗ «МВПУПІТ» було проведено змагання з настільного тенісу.
Захід пройшов у дружній та спортивній атмосфері, де кожен учасник мав можливість проявити спритність, витривалість і жагу до перемоги. Такі активності сприяють популяризації здорового способу життя та розвитку командного духу серед студентів.
Змагання проходили на кількох спортивних локаціях: армрестлінг, шахи, настільний теніс та спортивна вправа «Перетяг».
Вітаємо переможців!
Серед юнаків:
1 місце — Великий Антон (15 група)
2 місце — Вовк Іван (2 група)
3 місце — Міщенко Єгор (1 група).
Серед дівчат:
1 місце — Марченко Ксенія
2 місце — Чумак Софія (10 група)
3 місце — Орехова Валерія (1 група).
Усі учасники та переможці отримали нагороди, а також мали приємну можливість пригоститися солодощами з чаєм.
Дякуємо нашим завзятим викладачам фізичної культури за ініціативність та небайдужість до розвитку та навчання молоді!!!