На передодні Міжнародного дня без телефонів, який відзначають 6 лютого, студенти МВПУПІТ провели дослідження на тему «Залежність від гаджетів та сучасних технологій».
Мета, яку вони поставили перед собою, – проаналізувати потребу у гаджетах та розглянути переваги і недоліки сучасних технологій.
Під час групової роботи студенти обговорювали, як вони використовують телефонні додатки, проходили тест на визначення особистої залежності та переглянули відео зі світових досліджень на цю тему.
Тож була досягнута не лише виховна мета, а й розвивальна. Формат “наукового дослідження” стимулював молодь до самооцінювання та самоаналізу. Висновки кожний робив власні, проте корисність сучасних гаджетів у пізнанні світу та навчанні – всі визначили одноголосно.

