На подвір’ї морозно, ожеледиця, в приміщенні – світло за графіком. А в гуртожитку МВПУПІТ – тепло, комфортно та світло від гоміну студентів.
Проведено активності до Дня безпечного інтернету. Під час заходу обговорили правила безпечної поведінки в мережі, захист персональних даних, протидію кібербулінгу та відповідальне користування соціальними мережами. Студенти взяли участь у бесідах та інтерактивних завданнях, що сприяли формуванню цифрової грамотності й свідомого ставлення до онлайн-простору. За сприяння вихователя Могильної Л.М. молодь створила постери за темою безпечного використання інтернету.