Напередодні Всесвітнього Дня Гідності у навчальних групах була проведена виховна бесіда

Напередодні Всесвітнього Дня Гідності у навчальних групах була проведена виховна бесіда “Поважай оточуючих та старших”. Під час спілкування обговорили, що таке повага, чому важливо ставитися до людей з добротою, ввічливістю та розумінням.Студенти дійшли висновку, що справжня культура людини починається з поваги — до старших, до друзів та до себе.