У Всесвітній день здорового харчування студенти прослухали виховну годину “Ми – те, що ми їмо!”

У Всесвітній день здорового харчування студенти другого курсу групи № 6 прослухали виховну годину “Ми – те, що ми їмо!”.

Це була чудова нагода поговорити про те, наскільки важливу роль відіграє їжа у нашому житті, навчанні та загальному самопочутті!Як висновок , молодь сказала , що наше здоров’я, енергія, настрій і навіть успішність у навчанні чи роботі напряму залежать від того, що ми кладемо у свою тарілку. Здорове харчування — це не сувора дієта, це спосіб життя!!!