Всесвітній День Гідності було відзначено проведенням антибулінгового тренінгу

Всесвітній День Гідності, що відзначається щороку у третю середу жовтня, у ДНЗ “МВПУПІТ” було відзначено проведенням для першокурсників антибулінгового тренінгу. Практичний психолог Ганжур В.М. підготувала та провела зі студентами сесію вправ з подолання неприязні, антипатії, ворожості серед однолітків та спільно вивчили прийоми із налагодження стосунків, налаштування на дружбу, співжиття і співпрацю.

Під час заходу студенти також розширили свої пізнання щодо булінгу: його форми, засоби розпізнавання проявів насильства серед однолітків та як правильно реагувати на такі ситуації.

Мета тренінгу — сформувати у молоді нетерпимість до будь-яких проявів агресії, навчити захищати себе та підтримувати інших.