Мешканці гуртожитку МВПУПІТ долучилися до акції з чистого довкілля

Мешканці гуртожитку МВПУПІТ долучилися до акції з чистого довкілля. З метою благоустрою та підтримки чистоти навколо житлової частини гуртожитку, було організовано прибирання. Наша ініціативна молодь з ентузіазмом взялася за роботу: підмели доріжки, зібрали сміття, прибрали сухі гілки, зайві камінці. Спільними зусиллями вдалося зробити територію чистішою, охайнішою та приємнішою.Такі ініціативи формують екосвідомість та розвивають у молоді почуття відповідальності за навколишнє середовище, відповідального ставлення до довкілля.Пишаємося нашими мешканцями — вони довели, що разом ми можемо зробити наш дім кращим. Щира подяка всім, хто долучився до цієї корисної справи!

“Перемогу здобуває не гравець, а команда!”