Конкурс “Торкнись краси природи серцем”

У рамках місячника екології здобувачі освіти МВПУПІТ навчальних груп № 2 та №6 спільно з викладачем екології Мотайовою В.В. провели конкурс “Торкнись краси природи серцем”, присвячений Міжнародному дню Матері-Землі. Метою заходу було – ще раз нагадати всім про красу та унікальність нашої Землі і про необхідність дбати про довкілля. Здобувачі освіти виявили свої знання з природничих наук та на практиці довели, що знають як і вміють берегти природні ресурси. Культивування екологічної культура серед молоді забезпечує виховання здорової та мислячої людини, що усвідомлює це як неоціненний дар, подарований нам природою. Тож наша Земля – це наш спільний дім, берегти її – наш священний обов’язок!