Відбулася зустріч учасників молодіжного самоврядування МВПУПІТ з представниками Громадської організації “Студентство Дніпра”. Молодь обговорила можливості співпраці у майбутньому, розглянули участь у спільних молодіжних проєктах, разом визначили перспективні напрямки синергії.
Такі зустрічі є надважливі, адже молоді люди розширюються межі комунікації та навчаються будувати продуктивне українське суспільство!
