Новорічні свята для учнівської молоді завжди асоціювалися із завершенням навчання. І, звичайно, приємно, коли вони співпадають із особистою радістю – здобутками, успіхами і перемогами. Здобувачі освіти підготували для себе привітальний новорічний концерт. Лунали пісні, аматори спробували себе у театралізованих постановках. І все це – з подякою нашим збройним силам. Найкращі здобувачі освіти, які відзначилися у навчанні, спортивних змаганнях, на виробничій практиці на підприємствах, у волонтерській діяльності, в художній самодіяльності – відзначені грамотами. Солодкі подарунки отримали й навчальні групи – переможці у акціях збору кришечок для ЗСУ. То ж всім тихих новорічних свят, безпечних канікул та надії на ПЕРЕМОГУ!
