Новий навчальний семестр в училищі традиційно розпочався педагогічною нарадою. Директорка, заступники директора, старший майстер, голови методичних комісій прозвітували про роботу у минулому семестрі. Спільно педагогічний колектив спланував власну діяльність у продовженні навчального року. Колектив обговорив нагальні проблеми та виклики, які поставлені перед закладом освіти.
