З 2017 року в Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Сьогодні це потужна сила військових, які боронять нашу землю, захищають наше життя.
В училищі у всіх навчальних групах пройшли інформаційні та виховні години, на яких здобувачі освіти та педагоги разом вшанували наших мужніх захисників та захисниць. Звучали також розповіді про батьків наших здобувачів освіти, які пішли добровольцями уже у 2022 році після початку повномасштабного вторгнення.
Наставники груп розповіли молоді про наших випускників, які також пішли добровольцями захищати Україну. На превеликий жаль, наший студент Астраков Дмитро за покликом свого серця пішов до лав Збройних сил України і загину на блокпосту від кулі ворога. Для нас він – символ мужності та самопожертви. Тож нове покоління відзначило його пам’ять. Сьогодні лунали щемливі слова від усіх педагогів, що знали і навчали хлопця. А у молоді культивувалося розуміння поваги до оборонців, до їх жертовності.
Шана і пам’ять – це найменше, чим можемо їм віддячити!
