Перший день Шевченківського тижня у закладі освіти розпочався з особливого дрес-коду «Підтримай українське, прийди в українському!». Тож навчальні аудиторії та кабінети замайоріли різнобарвними вишиванками, українським народним вбранням, а голови дівчат були прикрашені віночками. Українське перемагає, бо його боронять наші ЗАХИСНИКИ!
