15 квітня у МВПУПІТ відбулося засідання круглого столу здобувачів освіти, який зорганізувала та провела викладачка хімії, біології та екології Мотайова В.В. Тематика його приурочена до місячника екології у закладі освіти та відзначення Міжнародного дня екологічних знань.
Здобувачі освіти спільно обговорили екологічні проблеми у світі і головно – назвали заходи, які треба чинити кожному свідомому мешканцю Землі, щоб зберегти нашу природу та її ресурси. І починати треба з малого і з себе: сортування сміття, використання екологічно чистих предметів, заощадження енергії та подібне. Екологія Землі починається з екології особистості.
