З метою популяризації фізичної культури та здорового і активного способу життя відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів 1–3 курсів. Молодь активно змагалася, проявляла інтерес та спортивний азарт, а також із задоволенням проводили час за настільними іграми.
Атмосфера була дружньою та енергійною.
А переможцями змагань стали:
1 місце — Великий Антон, 15 група
2 місце — Вовк Іван, 2 група
3 місце — Надаєнко Денис 1 група.
Дякуємо всім учасникам за активність і чудовий настрій! Спорт об’єднує!Окремо дякуємо за допомогу в суддівстві переможниці обласної спартакіади закладів професійної освіти Марченко Ксенії, яка годно представляє наш заклад освіти на спортивних змаганнях!
