В останній робочий день гамірно було у спортивній залі МВПУПІТ

З метою популяризації фізичної культури та здорового і активного способу життя відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів 1–3 курсів. Молодь активно змагалася, проявляла інтерес та спортивний азарт, а також із задоволенням проводили час за настільними іграми.

Атмосфера була дружньою та енергійною.

А переможцями змагань стали:

1 місце — Великий Антон, 15 група

2 місце — Вовк Іван, 2 група

3 місце — Надаєнко Денис 1 група.

Дякуємо всім учасникам за активність і чудовий настрій! Спорт об’єднує!Окремо дякуємо за допомогу в суддівстві переможниці обласної спартакіади закладів професійної освіти Марченко Ксенії, яка годно представляє наш заклад освіти на спортивних змаганнях!