У Міжрегіональному вищому професійном училищі з поліграфії та інформаційних технологій розпочато новий 2024-2025 навчальний рік.
Попри нічні атаки ворожих ракет, відключення світла, особисті втрати і переживання, на подвір’ї закладу освіти зібралися всі здобувачі освіти І, ІІ, ІІІ курсів та груп фахових молодших бакалаврів. Лунали привітальні слова від адміністрації училища, представника базового поліграфічного підприємства Максима Потапчука та представника громадської організації волонтерів Олександра Юр’єва. Їх загальний посил був – навчатися, здобувати професію, працювати для України і нищити ворога всіма своїми силами, кожний на своєму місці, але з міцною громадянською стійкістю.
Спеціально для першокурсників лунав “Гімн поліграфії”, тож наша команда зростає, стає кращою. Підтвердження тому – грамоти і сертифікати обласних і Всеукраїнських конкурсів, які сьогодні були вручені переможцям – творчим та креативним молодим людям.
І наостанок – десять здобувачів освіти отримали кубки “5 зірок” як визнання їх активності, таланту й уміння поєднувати навчання, практику і позанавчальну діяльність.
Ми подолаємо будь-які перешкоди, дякуючи ЗСУ за захищені можливості та віру в нашу перемогу.



