Перший урок нового навчального року завжди є особливим

Перший урок нового навчального року завжди є особливим. У МВПУПІТ була визначена єдина тема уроку – “Пам’ятає той, хто перемагає”. Головний посил – пригадати зі здобувачами освіти тих воїнів, які поклали своє життя за нашу країну, за її волю і незалежність. Кожний педагог спланував урок по-своєму: хтось у формі відкритої бесіди з вихованцями, хтось через обговорення документального фільму-інтерв’ю з воїном про початок війни у 2014 році, хтось пішов до стіни пам’яті загиблим героям у Дніпрі, щоб перейнятися кожною життєвою історією. Головне завдання – щоб молодь не була байдужою і прониклася кожною життєвою трагедією, кожним моментом героїзму та звитяги…
Але у всіх на уроці було спільне – це оповіді про “наших” юнаків-героїв, які пішли воювати на схід і там у 2014 році стали навічно героями – Артема Скалозуба та Дениса Астракова.