У межах відзначення Дня української писемності та мови у МВПУПІТ пройшов тижневик української мови. І хоча спілкування державною мовою є обов’язок кожного громадянина, протягом тижня молодь висловлювала свою любов до українського слова, свою повагу да її історії та свою громадянську позицію бути українцем.