Поліграфічне училище ДНЗ «МВПУПІТ» долучилося до міської акції «Здай макулатуру — зігрій військового», яку організували Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради та проєкт ГО «Академія соціальних досліджень» «Екосвідомість Дніпра 2025» .
Спільними зусиллями вдалося зібрати понад пів тонни макулатури, яку вже передано на переробку. Кошти від збору будуть спрямовані на закупівлю індивідуальних грілок для наших військових .
Такі ініціативи показують, що навіть невеликий внесок кожного створює велику справу, адже, зберігаючи довкілля, ми допомагаємо тим, хто боронить Україну .
Щира подяка всім партнерам і учасникам: Департаменту екологічної політики ДМР – @ecologiya_dnepr, Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА https://www.facebook.com/share/1Lf2uKiKSJ/?mibextid=wwXIfr, Молодіжному руху Let’s do it Ukraine – @letsdoitukraine_dnipro, Бізнес-клубу ФОРТІС – @fortis_businessclub, ГО «Академія соціальних досліджень» – https://www.instagram.com/go_academia_sd І, звісно, студентам та викладачам поліграфічного училища, які долучилися до доброї справи! Разом ми робимо важливі речі — зберігаємо природу і зігріваємо наших захисників.