У ДНЗ “МВПУПІТ” відбулося перше засідання активу молодіжного самоврядування

Налагодження ефективного та правомірного освітнього процесу у сучасному закладі освіти неможливе без міцної команди молодіжного самоврядування. Саме тому на другому тижні освітнього процесу у ДНЗ “МВПУПІТ” відбулося перше засідання активу молодіжного самоврядування, яке об’єднало здобувачів освіти всіх курсів навчання.
Тема такого засідання цілком буденна, але досить важлива. Було представлено структуру молодіжної громади, відповідальність та сфера роботи кожного її сектору; обговорено Правила поведінки здобувача освіти у закладі; роз’яснено умови співіснування всіх учасників освітнього процесу та сформованість безпечного освітнього середовища.
Лідери молодіжного самоврядування отримали певний блок інформації, з якою вийдуть на спілкування з одногрупниками.
Попереду – обговорення кандидатур та вибір Голови училищного молодіжного самоврядування. У такий спосіб ми навчаємо нашу молодь демократичним засадам побудови громади, навчаємо бути відповідальними та вміти ефективно комунікувати, ставити цілі та їх вирішувати.