
Сьогодні здобувачі освіти МВПУПІТ розпочали Олімпійський тижневик. Після руханки на подвір’ї закладу змагання перемістилися до спортивної зали. Відповідно до плану змагалися команди груп 2, 3 та 10 в таких вправах: 1 – згинання / розгинання рук лежачи двіч./юнаки
2- Стрибки через скакалку протягом 30 секунд
3- Згинання / розгинання рук в упорі на підлозі протягом 1 хв. 4 – Підтягування на високій /низькій перекладині. Далі – будуть змагатися команди інших груп. Чекаємо на рекорди!