У рамках екологічного місячника було організовано діджитал -виставку студентських робіт «Стань голосом безмовних». Природа не має власної мови, щоб попросити про захист, тому сьогодні це обов’язок має взяти на себе — молодь, якій не байдуже.
Наші студенти підготували яскраві та змістовні постери, що змушують замислитися:
Яким буде «Місто майбутнього»?
Чи почуємо ми «Крик Землі» вчасно?
Що ми залишимо після себе?
Екологія — це не просто модне слово, це наша відповідальність. Пам’ятайте: планета Земля у твоїх руках!


