Студенти І-го стали учасниками тренінг-спілкування на тему «9 фактів про мене».,
Під час заняття молодь розкривала себе через такі аспекти:
- мої особливі прикмети
- мені подобається
- мені потрібно
- мої побоювання
- я знаю
- я відчуваю
- я можу
- я мрію
- мої найдорожчі люди
Розбір цих тем сприяв розвитку самопізнання, формуванню адекватної самооцінки, розвитку емоційного інтелекту та вмінню відкрито висловлювати свої думки й почуття.
Також це допомогло налагодити довірливу атмосферу в групі, покращити взаєморозуміння між студентами та згуртувати колектив.
Після тренінгу студенти взяли участь у квест-грі «Лабіринт: у пошуках скарбів душі», яка стала цікавою інтерактивною формою закріплення отриманих знань і навичок, сприяла розвитку командної роботи, підтримки один одного та позитивного емоційного настрою.
Після чого студенти пограли в цікаву квест гру «Лабіринт або у пошуках скарбів»