Олімпійський тиждень в ДНЗ МВПУПІТ

7 вересня в державному навчальному закладі “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій” відбулись урочистості з нагоди відкриття Олімпійського тижня!
Ранок розпочався танцювальною ранковою руханкою, урочистого внесення Олімпійського прапору, творчих спортивних завдань, змаганнями серед викладачів та здобувачів!
Шалений ритм спортивного життя охопив усіх учасників освітнього процесу! Море драйву, позитиву, гарного настрою та спортивних перемог!💪🏆🇺🇦