У гуртожитку відбувся вечір відпочинку під жартівливою назвою «Гарний настрій» (або «Півгодинки розслабухи»).
Мешканці із задоволенням взяли участь у веселих конкурсах, невимушених іграх та дружніх розмовах. Атмосфера була по-домашньому тепла й щира, усі отримали заряд позитиву, усмішок і хорошого настрою!
Веселі та дотепні ведучі — Ілля та Соня, створили справжню хвилю гарного настрою серед учасників.
