Для мешканців гуртожитку була організована виховна година “Добро починається з мене”

Напередодні Дня доброти, який відзначається щорічно 13 листопада, для мешканців гуртожитку була організована виховна година “Добро починається з мене”.

Для молоді ще раз пролунало нагадування про те, як важливо ділитися теплом, підтримкою і щирими словами. А практичні вправи довели, що такі вчинки робити просто й легко, а ще – від них отримуєш задоволення.