Тепла і сонячна осіння погода мотивує молодь на активний відпочинок після занять.
Спортивний сектор гуртожитку, в особі Горбенко Ельдара та Половко Ілл’ї, провели захід на тему: “Здоровий спосіб життя – активний відпочинок на природі”.
Весела розминка, жваві вправи на тренажерах та ігри з м’ячем захопили і “запалили” молодь. Разом з тим, відмінну спортивну вправність продемонстрували здобувачі освіти: Гупало Яна – гр.2, Матяш Даша – гр.2, Авакян Крістіна – гр.10.
На тренажерах результатами порадували: Козачок Таня – гр.10, Олексієнко Валя – гр.3, Шаповал Катя – гр.10, Охріменко Даша – гр.4.
Активний відпочинок на природі дав позитивний настрій, вільне спілкування, а головне, мешканці висловили переконання, як треба піклуватися про своє і фізичне, і ментальне здоров’я! Дякуємо вихователю Васильєвій Світлана Володимирівна за підтримку ініціативи молоді та допомогу в організації масових заходів!!!
