
Весняна толока у межах місячника екології покликала здобувачів освіти та педагогів МВПУПІТ на благоустрій навколишньої території біля навчальних корпусів. Дбайливими та вправними руками було прибране сміття, скопані клумби та посаджені квіти. Всі працювали дружно та завзято, а приучилищна територія стала чистішою та привабливішою.