Здобувачі освіти вийшли на загальноучилищну руханку, яку присвятили Міжнародному дню спорту

Вже по-осінньому вбране подвір’я закладу заполонила гурьба молоді: здобувачі освіти вийшли на загальноучилищну руханку, яку присвятили Міжнародному дню спорту.

Весело та бадьоро розім’яти разом свої м’язи, в потім перейшли до актової зали, де розминали свої мізки: прослухали інформацію про здорове харчування та як нашу їжу зробити корисною для організму. Ну а далі – традиційна вікторина Кахут, де здобувачі освіти позмагалися своїми знаннями зі спорту та здорового харчування.

Тижневик фізичної культури і спорту триває… Як то кажуть – далі буде…