
Нові ідеї та енергетика повна креативу і позитивного мислення – так в загальному можна сказати про традиційний збір лідерів учнівського самоврядування “Перлини МВПУПІТ”, що відбувся 27 вересня 2023 року.
Під час зустрічі учасниками опрацьовано план роботи на 2023-2024 навчальний рік, обрано голову учнівського самоврядування, ділилися проектами, які втілюватимуть в життя закладу освіти, зустрілися із головою учнівського самоврядування міста Дніпро, окреслили спільні плани у роботі з громадою та взяли участь у тренінгу. Молодь активно попрацювала, засідання було продуктивним і дало усім поштовх до нових ініціатив та починань!
Навчаємо молодь лідерським якостям! Підтримуємо кожну ініціативу наших здобувачів!!!💪🇺🇦