З нагоди відзначення Міжнародного дня студента в державному навчальному закладі ” Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій” відбулись заходи спрямовані на розвиток молодіжного самоврядування, виховання демократичного ставлення, роль та значення молоді у суспільстві. В рамках заходу були організовані виховні години в групах, творчі привітання здобувачів освіти та участь лідерів учнівського самоврядування в роботі круглого столу “Молодь, лідерство, перспективи “, що відбувся в Дніпропетровській обласній раді.
Юнакам та дівчатам розказали про роботу обласної ради, депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування. Також вони виконали практичне завдання – формували бюджет обласної ради, вчилися розподіляти кошти на нову програму агро-промислового комплексу.Потім голосували у сесійній залі.
Ми раді виходити на міжнародні майданчики, аби підтримувати молодь у її прагненні стати більш освіченими задля відбудови та розвитку України”, – наголосили в обласній раді.
Змінюємо країну разом! Навчаємо молоде покоління! Плекаємо світле і мирне майбутнє!🇺🇦
#УС_ПТО_Дніпропетровщина