“Читати не шкідливо, шкідливо не читати!”, під таким гаслом молодь закладу відвідали Центральну міську бібліотеку, де ознайомились з структурою роботи відділень та дізналась , що бібліотека це скарбниця яка не тільки зберігає і навчає , а ще розповсюджує знання та мудрість віків.