
З метою виховання та пропагування здорового способу життя, подолання негативних явищ, покращення психоемоційної поведінки серед здобувачів освіти ДНЗ МВПУПІТ 15 листопада 2023 року представниками дніпропетровського обласного центру громадського здоров’я здоров’я були проведені тренінги:
– «Психологія стресу. Резильєнтність: як плекати у собі та чому це важливо»;
– «Біохімічні основи стресу».
Всі учасники заходу дізнались про стресостійкість, подолання конфліктів, дізналися як створити безпечний мікроклімат в освітньому середовищі та взяли до уваги інформацію щодо здорового харчування!
Дотримання простих правил – запорука гармонійного життя кожного!