Виховний час за актуальною темою: “Рідна мова у побуті. Я розмовляю українською”

Актив молодіжного самоврядування гуртожитку МВПУПІТ провів виховний час за актуальною темою: “Рідна мова у побуті. Я розмовляю українською”.

МЕТА: Сформувати усвідомлення важливості використання української мови у повсякденному житті та у побуті.

Доповідачі Постольник Влада і Логвиненко Ганна, здобувачі освіти групи № 2 зазначили: “Українці все більше спілкуються українською мовою в побуті, що свідчить про посилення національної свідомості й згуртованості. Ми знаємо, що наша мова не просто засіб спілкування, а частина ідентичності, культури та історії”. Вони наголосили:

Спілкуймося українською не тільки на парах, а й у побуті – на кухні, у коридорах, у спільних кімнатах.

Уникаймо суржику – мова має звучати красиво і правильно.

Поповнюймо словниковий запас – цікавимося новими словами, приказками та прислів’ями.

Мова об’єднує нас з нашими предками, які передавали її з покоління в покоління, зберігаючи нашу самобутність.

Говорячи українською, ми підтримуємо її розвиток і популяризацію, адже кожне слово, вимовлене нами, зміцнює її позиції в суспільстві. Важливо, щоб наступні покоління зростали в україномовному середовищі, знали свою історію та зберігали мовні традиції.

В підсумках, обмінялися думками, відповіли на загадки, а кросворд від Логвиненко Ганни, став заключним етапом в завершені виховного часу.

“Я розмовляю українською – мовою мужніх та нескорених”!