В умовах війни ми постійно перебуваємо в небезпеці, але й забувати про цивільне життя також не варто. Тому у закладі освіти в перший день травня відбулося тренування для здобувачів освіти та педагогів з цивільного захисту. Запрошений інспектор ДСНС у Дніпропетровській області провів інструктаж зі здобувачами освіти та наголосив про поведінку під час небезпеки, що може виникнути, як врятувати себе і життя тих, хто поруч у критично небезпечній ситуації. Далі здобувачі освіти під наглядом професіонала практично навчалися користуватися вогнегасниками різного типу. Також молодь закладу освіти ознайомили із внутрішньою системою гасіння пожежі: як розмотувати водонапірний шланг та як ним користуватися.
Такі навчання є не просто корисними, вони можуть врятувати життя у разі виникнення небезпеки. Дякуємо за співпрацю службі ДСНС.
