Мешканці гуртожитку вирушили в культурний похід до театру Опери і Балету. На сцені — хитрий, як ніколи Лис, у залі — уважні глядачі з гуртожитку. Емоцій море, враження — незабутні! Тепер у нас не тільки лиси хитрі, а й мешканці культурні!
Дякуємо організаторам! Такий відпочинок згуртовує і надихає на подальші звершення.
