Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Поліграфія і упаковка майбутнього»

Наприкінці травня педагоги методичної комісії “Друкарське виробництво” брали участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Поліграфія і упаковка майбутнього», яка проходила на базі університету “Львівська політехніка” в он-лайн форматі.Міжнародна науково-практична конференція «Поліграфія і упаковка майбутнього» об’єднала науковців, представників поліграфічної галузі, виробників пакувальних матеріалів, екологів, дизайнерів з різних країн. Захід був організований з метою обговорення інноваційних підходів до виробництва поліграфічної продукції та упаковки, спрямованих на підвищення ефективності, екологічності та естетичної привабливості.Були представлені наукові доповіді, які опубліковані у науковому збірнику.Після кожної сесії відбувалися активні обговорення, де учасники обмінювались досвідом, ставили запитання та формували нові напрями співпраці.Конференція «Поліграфія і упаковка майбутнього» підтвердила актуальність впровадження інноваційних, екологічно безпечних поліграфічних технологій, а також необхідність співпраці між наукою, освітою і бізнесом.