У стінах МВПУПІТ відбулося щорічне засідання Ради стейкхолдерів

Конференція проходила за темою: “Синергія виробництва та освіти: проблеми, шляхи їх подолання, завдання та перспективи розвитку”. Присутніми були керівники та власники типографій і друкарень міста, їх провідні спеціалісти. Відбулася конструктивна розмова з адміністрацією закладу освіти, викладачами та майстрами виробничого навчання. Темою обговорення стали: формування освітніх програм; визначення потреб ринку праці для поліграфічної індустрії; презентація нових освітніх рішень у підготовці кваліфікованих робітників та перепідготовки дорослого населення; практичне навчання здобувачів освіти в умовах виробництва; перспективи розвитку поліграфічної галузі. Звичайно, не менш цікавим було і вільне обговорення проблематики у кадровому забезпечення поліграфічної галузі міста. Тож розмова була конструктивною і, головне, плідною для обох сторін.