Кожний із мешканців мав змогу розповісти про свої інтереси, продемонструвати таланти й відкрити себе для інших.
Родзинкою заходу став веселий батл між кімнатами гуртожитку, де мешканці змагалися у кмітливості, артистичності та згуртованості.
Руханка від активістів молодіжного самоврядування, Мудрак Олесі та Половко Ілл’ї, дала змогу долучитися до загальноучилищного “Олімпійського тижневикак”.
Атмосфера на вечірці була дружньою та теплою, панував гарний настрій і щирі емоції. Байдужих не було! Ну а переможцями батлу між кімнатами стали мешканці кімнат № 45 – староста Зубрейчук Ваня та № 52 – староста Матяш Даша. Вони отримали значок “Короновані у гуртожитку”.
Вітаємо!
Цей захід допоміг ближче познайомитися, здружитися та створити справжню гуртожитську родину!
