У ДНЗ МВПУПІТ був відзначений Всесвітній день психічного здоров’я підлітків

Для студентської молоді проведено просвітницькі заходи:

  • група 1 – “Гарний настрій-запорука здоров’я”
  • група 15 – “Я і моя самооцінка”

Використані ресурсні техніки МАК на сприйняття себе, розвиток впевненості в собі та гармонію психічного і фізіологічного здоров’я, позитив, щірість, відкритість у стосунках та добре ставлення один до одного.