Тижневик «Безпека в Інтернеті»

Минулий тиждень у закладі освіти пройшов під гаслом безпечного інтернету. 6 День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” відзначається вже 21 раз. Мета цього Дня полягає в тому, щоб поширити знання про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій серед дітей та молоді.
Саме таку превентивну мету мали всі заходи у навчальних групах.
Спільно з майстром виробничого навчання Аніщенко Іриною Володимирівною здобувачі освіти групи 2 згадали правила платіжної безпеки та як вберегтися від випадків банківського шахрайства, використавши матеріали Національно банку України.
Зі здобувачами освіти першого курсу 3 групи викладачем Звєрєвою Марією Борисівною було проведено освітній захід: «ГУДБАЙ ШАХРАЙ». На уроці фізичної культури учні здійснювали «спортивні забіги» та вивчали платіжну безпеку.
Пізнавальні уроки англійської мови з платіжної безпеки у групах 1, 2 та 11 розширили знання здобувачів освіти з онлайн-транзакціями. Спільно з викладачем Гребенюк Анжелікою Андріївною учні вивчили нові слова, пов’язані з платіжної безпекою, та грали в інтерактивні ігри.
У групі 4 було класним керівником Єрковою Валерією Михайлівною та майстром виробничого навчання Гудимовою Тетяною Миколаївною проведено годину спілкування до Дня Безпечного Інтернету!
Гра «КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!» відбулася у групі 1, під час якої здобувачі освіти разом з майстром виробничого навчання Лукяненко Катериною Степанівною не тільки розвивали свої знання про кібербезпеку, але й навчилися працювати в команді, вирішуючи різноманітні завдання та приймати швидкі рішення.
У групі 12 фахових молодших бакалаврів зі спеціалізації “Друкарське виробництво” куратор Шаршунович Оксана Володимирівна провела виховну годину ” Освіта в сфері прав людини в Інтернеті” з метою ознайомлення про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для молоді.